15.10.2010

Wykaz punktów zbierania i miejsc odbioru zużytych baterii i akumulatorów przenośnych wprowadzanych do obrotu przez Wamtechnik Sp. z o.o. na terytorium kraju.

Miejsca zbierania i odbioru zużytych baterii i akumulatorów przenośnych


1. AGORA S.A. Ul. Czerska 8/10 00-732 Warszawa
2. AMERICAN RESTAURANT SP. Z O.O. Ul. Szymanowskiego 2 51-609 Wrocław
3. AMPER SP. Z O.O. Ul. Równoległa 1 42-600 Tarnowskie Góry
4. ANB SP. Z O.O. Ul. Ostrobramska 91 04-113 Warszawa
5. ASCOR S.A. Ul. Mory 8 01-330 Warszawa
6. AUTORYZOWANE CENTRUM SERWISOWE MONITORÓW ZOLTER SP. Z O.O. Ul. śytnia 1 05-500 Piaseczno
7. AUTOWEST S.J. PASZKIEWICZ I BOROWSKI Ul. Ordona 5 01-237 Warszawa
8. BATERPOL SP. Z O.O. Ul. Obrońców Westerplatte 108 40-335 Katowice
9. BENNING POWER ELEKTRONICS SP. Z O.O. Ul. Korczunkowa 30 05-503 Głosków
10. BESTCON SP. Z O.O. Ul. Wołowska 3 02-675 Warszawa
11. Bielska Szkol. MenadS Tańskiego 5 Bielsko-Biała 43-382
12. CENTRUM ROZWOJOWO-WDROśENIOWE TELESYSTEM MESKO SP. Z O.O. Ul. Warszawska 51 05-082 Stare Babice, Lubiczów
13. CHLORIDE POWER PROTECTION POLSKA SP. Z O.O.  Ul. Puławska 481 02-844 Warszawa
14. COVIDIEN POLSKA SP. Z O.O. Al. Jerozolimskie 162 02-342 Warszawa
15. DEDRA EXIM SP. Z O.O. Ul. 3-Go Maja 8 05-800 Pruszków
16. DELTA SERVICE SP.J. Ul. Marecka 66 05-220 Zielonka
17. DUO SP.J. R. PAŹDZIOR, A. SZYMAŃSKI Ul. Nowotarska 65 34-500 Zakopane
18. ECOREN SP. Z O.O. Ul. Kopalniana 7 59-101 Polkowice
19. EKONIP SP. Z O.O. Ul. Przemysłowa 1a 96-325 Radziejowice
20. ELNEX DARIUSZ JÓZEF NOWAK Ul. Wierzbicka 37 26-600 Radom
21. EUROBATT SP. Z O.O. Ul. Modularna 3a 02-238 Warszawa
22. FROMM POLAND SP. Z O.O. Ul. Konduktorska 4 00-775 Warszawa
23. Gim Boh. Bitwy Pd Mokrą 4 Kłobuck 42-100
24. Gim 1 Ziemowita 12 Gliwice 44-100
25. Gim 1 Koziełka 7 Knurów 44-190
26. Gim 1 Konstytucji 3 Maja 20 Mikołów 43-190
27. Gim 1 z OI Tarnogórska 2 Bytom 41-902
28. Gim 12 Elfów 9 Tychy 43-100
29. Gim 13 Zamenhofa 15 Sosnowiec 42-200
30. Gim 14 Mazańcowicka 34 Bielsko-Biała 43-346
31. Gim 15 Kościuszki 4 Bytom 41-936
32. Gim 16 Legionów 21 Sosnowiec 41-200
33. Gim 16 Szenwalda 2 Zabrze 41-800
34. Gim 2 Olszewskiego 76 Jaworzno 43-600
35. Gim 2 Droniowicka 45 Lubliniec 42-700
36. Gim 2 Sprusa 4 Ruda Śl. 41-700
37. Gim 2 Sportowe Wyspiańskiego 3 Tarnowskie Góry 42-600
38. Gim 3 Lwowska 2 Czeladź 41-253
39. Gim 3 Powstańców 6 Łaziska Górne 43-173
40. Gim 5 Jasieńskiego 2 A Sosnowiec 42-215
41. Gim 6 Orzegowska 82 Bytom 41-907
42. Gim 7 Farna 5 Chorzów 41-506
43. Gim 7 Obr. Westerplatte 2 A Ruda Śl. 41-710
44. Gim 7 Białostocka 17 Sosnowiec 42-219
45. Gim 9 Al. Zwycięstwa 44 Dąbrowa Górnicza 42-520
46. Gim 9 KrzySowa 12 Katowice 40-111
47. Gimnazjum Szamoty 35 Węgrów 07-100
48. Gimnazjum 2 Budowlana 2 Mińsk Maz. 05-300
49. Gimnazjum 4 Zegrzyńska 3 Legionowo 05-119
50. Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Piękna 7A Mińsk Mazowiecki 05-300
51. Gimnazjum i Liceum Salezjańskie Kościuszki 27 Mińsk Mazowiecki 05-300
52. Gimnazjum nr 1 Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki 05-300
53. Gimnazjum nr 10 Limanowskiego 9 Warszawa 02-943
54. Gimnazjum nr 102 Wichrowa 4 Warszawa 04-682
55. Gimnazjum nr 106 Bajkowa 17/21 Warszawa 04-855
56. Gimnazjum nr 12 Kilińskiego 4 Płock 09-402
57. Gimnazjum nr 12 Staszica 2 Katowice 40-230
58. Gimnazjum nr 14 Św. Rocha 221 Częstochowa 42-221
59. Gimnazjum nr 143 Bartnicza 8 Warszawa 03-214
60. Gimnazjum nr 144 Turmoncka 2 Warszawa 03-254
61. Gimnazjum nr 150 Stara 4 Warszawa 00-231
62. Gimnazjum nr 18 Orkana 95/109 Częstochowa 42-229
63. Gimnazjum nr 2 Poniatowskiego 47/49 Otwock 05-400
64. GIMNAZJUM NR 2 IM. JANA PAWŁA II Aleja Kalin 30 05-500 Piaseczno
65. Gimnazjum nr 23 Tarnowiecka 4 Warszawa
66. Gimnazjum nr 3 Czarnoleska 10 Radom 26-600
67. Gimnazjum nr 3 Sekulska 10 Siedlce 08-110
68. Gimnazjum nr 4 Marii Konopnickiej 44 Pszczyna 43-200
69. Gimnazjum nr 4 Szkolna 17 Świętochłowice 41-600
70. Gimnazjum nr 49 Smocza 19 Warszawa 01-051
71. Gimnazjum nr 71 Perzyńskiego 10 Warszawa 01-883
72. Gimnazjum nr 72 Przybyszewskiego 45 Warszawa 01-849
73. GLEEDS POLSKA SP. Z O.O. Ul. Plac Bankowy 2 00-095 Warszawa
74. GNIEWKO BOLESŁAW DZIĘGIEL Ul. Kiprów 8 04-324 Warszawa
75. HUNNEBECK POLSKA SP. Z O.O. Ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno
76. HURTOWNIA BAT JADWIGA STELMACH Ul. InSynierska 2a, 20-484 Lublin
77. IKEA RETAIL SP. Z O.O. Pl. Szwedzki 3 05-090 Raszyn
78. INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU Ul. Zgrupowania Ak Kampinos 1 01-943 Warszawa
79. Katolickie Gimnazjum i Liceum Piotra Skargi 24 Józefów 05-420
80. KOMENDA STOŁECZNA POLICJI Ul. Nowolipie 2 00-150 Warszawa
81. KOMPANIA NARZĘDZIOWA HERMES SP. Z O.O. Ul. Sarni Stok 73a 43-300 Bielsko-Biała
82. KOMPTUR POLSKA SP. Z O.O. Ul. Puławska 405a 02-801 Warszawa
83. Liceum Ogólnokształcące Chemików 1 Nowy Dwór Mazowiecki 05-100
84. Liceum Ogólnokształcące Sucharskiego 2 Sierpc 09-200
85. Liceum Ogólnokształcące Chopina 99 Sochaczew 96-503
86. Liceum Ogólnokształcące 1 3 Maja 7 Pszczyna 43-200
87. Liceum Ogólnokształcące nr 1 Warszawska 19 Kozienice 26-900
88. Liceum Ogólnokształcące nr 20 Objazdowa 3 Warszawa 03-771
89. Liceum Ogólnokształcące nr 25 Halna 20 Warszawa 04-961
90. Liceum Ogólnokształcące nr 3 Łukasiewicza 11 Płock 09-400
91. Liceum Ogólnokształcące nr 33 Bema 76 Warszawa 01-225
92. Liceum Ogólnokształcące nr 39 Lindego 20 Warszawa 01-952
93. Liceum Ogólnokształcące nr 44 Dolna 6 Warszawa 00-774
94. LO 1 Listopadowa 70 Bielsko-Biała 43-300
95. LO 1 Licealna 3 Jaworzno 43-600
96. LO 2 Pl. Wolności 7 B Cieszyn 43-400
97. Lo 2 Grunwaldzka 9 śywiec 34-300
98. LO 3 Mickiewicza 11 Katowice 40-092
99. LO 4 Al. NMP 56 Częstochowa 42-200
100. LO 6 Łukasińskiego 40 Częstochowa 42-200
101. LO 8 3 Maja 42 Katowice 40-097
102. LOT CATERING SP. Z O.O. Ul. Sekundowa 2 02-178 Warszawa
103. LUBELSKA AGENCJA OCHRONY ŚRODOWISKA S.A. Ul. Kuźnicza 15 21-045 Świdnik
104. M/A-COM POLAND SP. Z O.O. Ul. Marynarska 19a 02-674 Warszawa
105. MEGA SERVICE RECYKLING SP. Z O.O. Ul. Piekarska 86 43-300 Bielsko-Biała
106. MIEJSKIE PRZEDSIEBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W M. ST. WARSZAWIE S.A. Pl. Starynkiewicza 5 02-015 Warszawa
107. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SP. Z O.O. Ul. Obozowa 43 01-161 Warszawa
108. MINDSHARE POLSKA SP. Z O.O. Ul. Bonifraterska 17 00-203 Warszawa
109. MłodzieSowy Dom Kultury Gliwicka 214 Katowice 40-861
110. MZS-Gim 1 Szkolna 6 Czeladź 41-250
111. NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA Ul. Grójecka 186 02-390 Warszawa
112. NEWAG S.A. Ul. Wyspiańskiego 3 33-300 Nowy Sącz
113. NIKON POLSKA SP. Z O.O. Ul. Postępu 14 02-676 Warszawa
114. OVE ARUP & PARTNERS INTERNATIONAL LIMITET SP. Z O.O. Ul. Królewska 18 00-103 Warszawa
115. P.H.P.U. ELEKTRA S.C. Al. Pokoju 5 42-200 Częstochowa
116. P.H.U. PRO-EKO GRUPA ŚLĄSK MARIUSZ BACZYŃSKI Ul. Gen. De Gaulle'a 4 41-800 Zabrze
117. PALECZNY ROBERT PALECZNY Ul. Tołstoja 1 M. 408 01-910 Warszawa
118. PCMIS BOGUSŁAW ŁUPIŃSKI Ul. Waszyngtona 100/40 04-015 Warszawa PENTOR RESEARCH INTERNATIONAL S.A. Ul. Postępu 18b 02-676 Warszawa
1. PEX-POOL SP. Z O.O. Ul. Fredry 3 39-200 Dębica
2. PHILIPS POLSKA SP. Z O.O. Al.. Jerozolimskie 195b 02-222 Warszawa
3. PKP ENERGETYKA S.A. ZAKŁAD MAZOWIECKI Ul. Sławińska 7/9 01-218 Warszawa
4. PKP PRZEWOZY REGIONALNE SP. Z O.O. Ul. Gazowa 4 20-406 Lublin
5. PMS BARTNICKI HUBERT BARTNICKI Ul. Jezuicka 4a 05-230 Kobyłka
6. POLSKA FUNDACJA GASTROENTEROLOGII Ul. J.Dąbrowskiego 75a 02-586 Warszawa
7. POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A. ZAKŁAD LINI KOLEJOWYCH SEKCJA EKSPLOATACJI GŁOGÓW Pl. 1000-Lecia 1 67-200 Głogów
8. POLSKIE MEDIA S.A. Al.. Satnów Zjednoczonych 53 04-028 Warszawa
9. POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH Ul. Słoneczna 12 05-520 Konstancin-Jeziorna
10. POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓEK SPECJALNYCH Ul. Jagielońska 69 05-120 Legionowo
11. PPHU ABBA EKOMED SP. Z O.O. Ul. Moniuszki 11/13 87-100 Toruń
12. PROFARM PS SP. Z O.O. Ul. Słoneczna 96 05-500 Stara Iwiczna
13. PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI RUROCIAGÓW NAFTOWYCH "PRZYJAŹŃ" S.A. Ul. Góry 9 09-401 Płock 14. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOLPREN SP. Z O.O. Al.Józefa Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza
15. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMULANYCH SP. Z O.O. Ul. Kokotek 33 41-700 Ruda Śląska
16. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 5 Ul. Kwiatowa 80 05-120 Legionowo
17. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Ul. Olszankowa E 05-120 Legionowo
18. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 Ul. Broniewskiego 6 05-120 Legionowo
19. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 Ul. Zegrzyńska 9 05-119 Legionowo
20. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12 IM. KRÓLA MACIUSIA Ul. Królowej Jadwigi 7 05-120 Legionowo
21. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 Ul. Jagielońska 40 05-120 Legionowo
22. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 Ul. Zegrzyńska 71 05-119 Legionowo
23. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 Ul. Broniewskiego 3 05-120 Legionowo
24. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7 Ul. Husarska 19 05-120 Legionowo
25. PRZEDSZKOLE NR 9 Ul. Królowej Jadwigi 11 05-120 Legionowo
26. RAN-DICKMAR SP. Z O.O. Ul. Sienkiewicza 145 39-400 Tarnobrzeg
27. REMONDIS SP. Z O.O. Ul. Zawodzie 16 02-981 Warszawa
28. RHEAANA SP. Z O.O. Ul. Mszczonowska 18a 05-090 Janki-Raszyn
29. ROBERT BOSCH SP. Z O.O. Ul. Szyszkowa 35/37 02-285 Warszawa
30. ROCKET POLAND SP. Z O.O. Ul. Kościuszki 112-114 83-200 Starogard Gdański
31. SANTECH SP. Z O.O. Ul. Tomaszowska 2 04-840 Warszawa
32. SITA POLSKA SP. Z O.O. Ul. Ciołka 16 01-443 Warszawa
33. SOLID SECURITY SP. Z O.O. Ul. Postępu 17 02-676 Warszawa
34. Sp Brzechwy 8 Orzech 42-622
35. Sp 1 Chrobrego 29 Rybnik 44-200
36. Sp 1 Pl. Wolności 4 Tychy 43-100
37. SP 10 Mikołaja Reja 28 Mysłowice 41-404
38. Sp 10 Norwida 2 Orzesze 43-188
39. Sp 11 z OI Nasypowa 16 Katowice 40-551
40. Sp 12 Paderewskiego 46 Katowice 40-282
41. Sp 13 Styczyńskiego 32 Chorzów 41-500
42. Sp 13 Długosza 92 Piekary Śl 41-940
43. Sp 15 Wojska Pol. 84 Sosnowiec 42-208
44. Sp 19 Włościańska 39 D Rybnik 44-251
45. Sp 2 Roździeńskiego 82 Katowice 40-203
46. Sp 2 Szkolna 1 Kłobuck 42-100
47. Sp 2 Wilsona 22 Knurów 44-190
48. Sp 2 Piastowska 7 Mysłowice 41-400
49. Sp 21 Niedobczycka 191 Rybnik 44-270
50. Sp 22 śabia 1 Częstochowa 42-202
51. Sp 24 Hubermana 7 Częstochowa 42-209
52. Sp 24 B. Prusa 253 A Sosnowiec 42-219
53. Sp 26 Rakowska 42 Częstochowa 42-208
54. Sp 27 Łętowskiego 18 Katowice 40-648
55. Sp 28 Armii Krajowej 40 Bytom 41-909
56. Sp 29 Rocha 221 Częstochowa 42-221
57. Sp 3 Hołdunowska 13 Lędziny 43-143
58. Sp 3 Norwida 10 Ruda Śl. 41-700
59. Sp 3 Szkolna 15 Siemianowice Śl 41-100
60. Sp 3 Skłodowskiej Curie 2 śywiec 34-300
61. Sp 3 z OI Hallera 8 Cieszyn 43-400
62. Sp 32 Tetmajera 18 Częstochowa 42-200
63. Sp 34 Reymonat 69 Rybnik 44-200
64. Sp 35 z OI Piłsudskiego 21 Tychy 43-100
65. Sp 36 w ZSO 10 (wyjasnić) Czołgistów 12 Sosnowiec 42-216
66. Sp 37 Lompy 17 Katowice 40-038
67. Sp 38 Boh. Monte Cassino 46 Sosnowiec 42-219
68. Sp 4 Studencka 2 Czechowice-Dziedzice 43-502
69. Sp 4 Długa 52 Skoczów 43-430
70. Sp 4 Szkolna 10 Świętochłowice 41-600
71. Sp 4 Oświęcimska 256 Tychy 43-109
72. Sp 40 J. Pawła Ii 95 Częstochowa 42-217
73. Sp 43 Suchogórska 98 Bytom 41-936
74. Sp 5 Klasztorna 21 Czechowice-Dziedzice 43-502
75. Sp 5 Gallusa 5 Katowice 40-594
76. Sp 51 z OI Przyjazna 7 A Katowice 40-467
77. Sp 6 Wyzwolenia 4 Pyskowice 44-120
78. Sp 7 Spacerowa 2 Czeladź 41-253
79. Sp 7 Jedn. Narodowej 5 Knurów 44-194
80. Sp 8 Szczytowa 28/30 Częstochowa 42-200
81. Sp 8 Wolności 27 Mikołów 43-190
82. Sp 8 Pl. Skrzeka I Wójcika 4 Siemianowice Śl 41-106
83. Sp 9 Piłsudskiego 47 Bielsko-Biała 43-300
84. Sp 9 Armii Krajowej 30 Mysłowice 41-400
85. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Szpitalna 12 Piaseczno 05-500
86. SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. NOBLISTÓW POLSKICH STO Ul. Targowa 22 05-122 Legionowo
87. Społeczna Szkoła Podstawowa STO Mireckiego 28 Siedlce 08-110
88. SPÓŁDZIELNIA PRACY ARGO-FILM Ul. Fabryczna 7a 33-100 Tarnów
89. Stow. Wolna Szkoła Waldorfska Grunwaldzka 3 Bielsko-Biała 43-300
90. STUDIO DESIGN Ul. Brazylijska 7 M. 23 03-946 Warszawa
91. SYNERGIS ELEKTRORECYKLING S.A. Ul. Traugutta 42 05-825 Grodzisk Mazowiecki
92. Szk Org i Zarz Mała Łąka 10 Cieszyn 43-400
93. Szkoła Podstawowa Strzelecka 35 Łomianki 05-092
94. Szkoła Podstawowa Bledzewo Sierpc 09-200
95. Szkoła Podstawowa Wysoka 37 Szydłowiec 26-500
96. Szkoła Podstawowa 2 w Zespole Szkół Wschodnia 57 Szydłowiec 26-500
97. Szkoła Podstawowa 32 Jarzyńskiego 3 Radom 26-600
98. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR H. DOBRZAŃSKIEGO -HUBALA Zabraniec, Ul. Ks. Wł.Skonieckiego 8 05-079 Okuniew
99. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W NOWYCH RĘCZAJACH 05-326 Poświętne
100. Szkoła Podstawowa Laski Laski 68 Pionki 26-670
101. Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawska 73 Łomianki 05-092
102. Szkoła Podstawowa nr 1 Brandta 22 Piastów 05-820
103. Szkoła Podstawowa nr 1 Topolowa 10 Pruszków 05-800
104. Szkoła Podstawowa nr 1 Piłusudskiego 35 Ząbki 05-091
105. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Ul. Zakopiańska 4 05-120 Legionowo
106. Szkoła Podstawowa nr 10 Mazurska 10 Siedlce 08-110
107. Szkoła Podstawowa nr 119 Pułku Baszta 3 Warszawa 02-649
107. Szkoła Podstawowa nr 157 Kazimierzowska 16/20 Warszawa 02-589
108. Szkoła Podstawowa nr 158 Ciasna 13 Warszawa 00-232
109. Szkoła Podstawowa nr 163 Osiecka 28/32 Warszawa 04-173
110. Szkoła Podstawowa nr 190 Zwierzyniecka 10 Warszawa 00-719
111. Szkoła Podstawowa nr 2 Aleja Legionów 21 Garwolin 08-400
112. Szkoła Podstawowa nr 2 Kalwaryjska 3 Góra Kalwaria 05-530
113. Szkoła Podstawowa nr 2 Jagiellońska 67 Legionowo 05-120
114. Szkoła Podstawowa nr 2 Szkolna 9 Marki 05-270
115. Szkoła Podstawowa nr 2 Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki 05-300
116. Szkoła Podstawowa nr 2 Aleja Kasztanów 12 Piaseczno 05-501
117. Szkoła Podstawowa nr 203 Skorupki 8 Warszawa 00-546
118. Szkoła Podstawowa nr 23 Walecznych 20 Płock 09-409
119. Szkoła Podstawowa nr 25 Starokrakowska Radom 26-600
120. Szkoła Podstawowa nr 26 Palisadowa 48 Wałbrzych 58-316
121. Szkoła Podstawowa nr 273 Balcerzaka 1 Warszawa 01-944
122. Szkoła Podstawowa nr 307 Barcelońska 8 Warszawa 02-762
123. Szkoła Podstawowa nr 31 Zapłocie DuSe 1 Bielsko-Biała 43-300
124. Szkoła Podstawowa nr 313 Cybisa 1 Warszawa 02-784
125. Szkoła Podstawowa nr 34 Marii Dąbrowskiej 5/9 Częstochowa 42-200
126. Szkoła Podstawowa nr 341 Oławska 3 Warszawa 01-494
127. Szkoła Podstawowa nr 4 Kupiecztyńska 15 Sokołów Podlaski 08-300
128. Szkoła Podstawowa nr 5 Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki 05-300
129. Szkoła Podstawowa nr 5 Sowińskiego 1 Radom 26-600
130. Szkoła Podstawowa nr 6 Lipowa 31 Pruszków 05-803
131. Szkoła Podstawowa nr 60 Zbarska 3 Warszawa 04-014
132. Szkoła Podstawowa nr 7 Ordona 14 Mława 06-500
133. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. VII OBWODU "OBROśA" AK Ul. Królowej Jadwigi 7 05-120 Legionowo
134. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi Czarneckiego 40 Ciechanów 06-400
135. Szkoła Podstawowa nr 79 Arkuszowa 202 Warszawa 01-934
136. Szkoła Podstawowa nr 80 Aspekt 48 Warszawa 01-904
137. Szkoła Podstawowa nr 88 Radarowa 4B Warszawa 02-137
138. Szkoła Podstawowa nr 9 Sandomierska 19 Radom 26-600
139. Szkoła Podstawowa STO Sztandarów 2 Warszawa 04-454
140. Szkoła Podstawowa w Kalinowie Kalinowo 90 Ostrów Mazowiecki 07-304
141. Szkoła Podstawowa w Majdanie Racławicka 2 Wołomin 05-200
142. SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU 05-326 Poświętne
143. SZKOŁA PODSTAWOWA W POŚWIĘTNEM IM. PORUCZNIKA STANISŁAWA LECHA 05-326 Poświętne
144. Szkoła Podstawowa w Sadku Sadek Szydłowiec 26-500
145. SZKOŁA PODSTAWOWA W TURZU 05-326 Poświętne
146. SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE DĄBROWIECKIEJ 05-326 Poświętne
147. Szkoła Podstawowa w Wysocku Wysocko Szydłowiec 26-500
148. Technikum Rolnicze 2 w ZS 2 Wichury 3 Sokołów Podlaski 08-300
149. TELEWIZJA POSLAT S.A. Ul. Ostrobramska 77 04-175 Warszawa
150. TĘCZOWE PRZEDSZKOLE GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA Ul. Jaworskiego 3 05-520 Konstancin-Jeziorna
151. TĘCZOWY PROMYK PRZEDSZKOLE 108 Ul. Olszewska 7/9 00-792 Warszawa
152. TG PROJEKT TOMASZ GŁOWIENKO Ul. Paavo Nurmiego 42 03-289 Warszawa
153. THORNMANN RECYKLING Ul. Poznańska 264-270 87-100 Toruń
154. TIME POL GRAśYNA BIAŁKOWSKA Ul. Białobrzeska 29 02-340 Waraszawa
155. TKN CONNECT DYMITR BONDARENKO Ul. Orłowskiego 32 04-830 Warszawa
156. TOP TECHNIK ZENOBIUSZ BOROWSKI Ul. Pustelnicka 42/12 04-138 Warszawa
157. TOPEX SP. Z O.O. SP. K. Ul. Pograniczna 2/4 02-285 Warszawa
158. TSL ELEKTRONIKA SP. Z O.O. Ul. Korkowa 47 04-502 Warszawa
159. TSUNAMI RECYKLING SP. Z O.O. Ul. Ruczaj 12m 02-998 Warszawa
160. UPONOR SP. Z O.O. Pass 20, Budynek K 05-870 Błonie
161. URZĄD GMINY Ul. Krótka 1 05-326 Poświętne
162. URZĄD MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA Ul. Warszawska 32 05-520 Konstancin-Jeziorna
163. WAMTECHNIK SP. Z O.O. Ul. Zawodzie 24 02-981 Warszawa
164. WOJSKOWY INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI Ul. Warszawska 22a 05-130 Zegrze Południowe
165. ZAKŁAD REMONTU I DOZORU AKUMULATORÓW AKU ZRIDA Ul. StraSacka 63/65 04-462 Warszawa
166. ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Ul. Szamocka 3,5 01-748 Warszawa
167. ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO MIŃSK MAZOWIECKI S.A. Ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34 05-300 Mińsk Mazowiecki
168. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. LEGIONÓW POLSKICH 1914-1918 Ul. Jana Pawła 1 Nr 2 05-119 Legionowo
169. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Tuwima 1 Racibórz 47-400
170. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Ul. Górnicza 7 44-307 Wodzisław Śląski
171. Zespół Szkół Mickiewicza 39 Maków Mazowiecki 06-200
172. Zespół Szkół "Kolejówka" Szczęśliwicka 56 Warszawa 02-353
173. Zespół Szkół Budowlanych nr 1 Mościckiego 4 Płock 09-400
174. Zespół Szkół Elektronicznych i Mechanicznych Słowackiego 24 Bielsko-Biała 43-300
175. Zespół Szkół Gimnazjum 1 Geodetów 45 Wyszków 07-200
176. ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA Ul. Mirkowska 39 05-520 Konstancin-Jeziorna
177. Zespół Szkół Integracyjnych nr 75 Bartosika 5 Warszawa 03-982
178. Zespół Szkół Jedlnia Jedlnia 93 Pionki 26-670
179. Zespół Szkół Katolickich Kołłątaja 80/82 Otwock 05-402
180. Zespół Szkół nr 1 Sportowa 9 Maków Mazowiecki 06-200
181. Zespół Szkół nr 1 Promyka 24/26 Pruszków 05-800
182. Zespół Szkół nr 11 Ratuszowa 13 Warszawa 03-450
183. Zespół Szkół nr 2 Wczasowa 5 Marki 05-270
184. Zespół Szkół nr 22 Konopczyńskiego 4 Warszawa 00-335
185. Zespół Szkół nr 3 Okrzei 6 Ciechanów 06-400
186. Zespół Szkół nr 3 Jana Matejki 9 Wyszków 07-200
187. Zespół Szkół nr 3 Batorego 6 Wyszków 07-201
188. Zespół Szkół nr 3 Mieszka 10 Wodzisław Śląski 44-300
189. Zespół Szkół nr 38 Namysłowska 10 Warszawa 03-455
190. Zespół Szkół nr 4 Szczęśliwicka 46 Warszawa 02-353
191. Zespół Szkół nr 4 w Ochabach L. Krzempka 2 Skoczów 43-430
192. Zespół Szkół nr 48 Irzykowskiego 1 A Warszawa 01-317
193. Zespół Szkół nr 5 Szczawnicka 1 Warszawa 04-089
194. Zespół Szkół nr 5 Pogórze 111 Skoczów 43-430
195. Zespół Szkół nr 53 Popiełuszki 5 Warszawa 01-786
196. Zespół Szkół nr 55 Gwiaździsta 35 Warszawa 01-651
197. Zespół Szkół nr 56 Fontany 1 Warszawa 01-835
198. Zespół Szkół nr 60 Sempołowskiej 4 Warszawa 00-574
199. Zespół Szkół nr 67 Klonowa 16 Warszawa 00-591
200. Zespół Szkół nr 74 Niepołomicka 26 Warszawa 04-256
201. Zespół Szkół Ogólnokształcących Gen. J. Filipowicza 9 Otwock 05-400
202. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 (gim 3 i Sp 36) Czołgistów 12 Sosnowiec 41-216
203. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 Plac W. Zillingera 1 Sosnowiec 41-206
204. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kościuszki 53 Garwolin 08-400
205. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Hallera 6 Ruda Śląska 41-709
206. Zespół Szkół Specjalnych Miła 22 Wołomin 02-200
207. Zespół Szkół Sportowych Niepodległości 190 Tychy 43-100
208. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Kilińskiego 31 Sosnowiec 41-200
209. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓŁNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 Ul. Mikołowska 131 40-592 Katowice
210. ZESPÓŁ SZKÓŁ W LEGIONOWIE Ul. Zegrzyńska 3 05-120 Legionowo
211. ZIELONA BUDKA (MIELEC) SP. Z O.O. ZAKŁAD KOTORYDZ Ul. Piaseczyńska 18 05-555 Tarczyn
212. ZOMIS SP. Z O.O. Ul. Jagielońska 88 00-992 Warszawa
213. ZS Jaskrowa 13 Bielsko-Biała 43-382
214. ZS 3go Maja 42 Czerwonka-Leszczyny 44-234
215. ZS Dworcowa 2 Nakło Śl. 42-620
216. ZS Szkolna 2 Pyskowice 44-120
217. ZS "Silesia" Nad Białką 1 E Czechowice-Dziedzice 43-502
218. ZS 12 Sp 18 Os. 1000 Lecia 9 Jastrzębie Zdrój 44-268
219. ZS 3 Koszarowa 20 Jaworzno 43-602
220. ZS 6 -SP 33 Starzyńskiego 41 Sosnowiec 41-215
221. ZS dla Dzieci Niesłyszących Kamienicka 11 A Bielsko-Biała 43-300
222. ZS Salezjański Śniadeckiego 1 Tarnowskie Góry 42-604
223. ZSB Budowlanych 4 Bielsko-Biała 43-300
224. ZSE i O Józefowska 32 Katowice 40-144
225. ZSI 1 Krzywoustego 11 Katowice 40-870
226. ZSO 10 Zimnej Wody 8 Gliwice 44-100
227. ZSO 2, Sp 45 Czeladzka 58 Sosnowiec 42-214
228. ZSO 4 Narutowicza 7-9 Bytom 41-933
229. ZS-P 1 Chłopska 70 Czechowice-Dziedzice 43-502
230. ZSP 2 Jaworznicka 34 Myszków 42-300
231. ZSS J. Pawła Ii 8 Radzionków 41-922
232. ZSS Myśliwiecka 9 Siemianowice Śl 41-100
233. ZSS Mickiewicza 12 Skoczów 43-430
234. ZSS 2 Wolności 133 Chorzów 41-500
235. ZSS-B Św. Augustyna 3/7 Częstochowa 42-200
236. ZST i L Traugutta 11 Czechowice-Dziedzice 43-502
237. ZST i O Niepodległości 16/18 Częstochowa 42-200
238. ZST i O Sienkiewicza 23 Tarnowskie Góry 42-600
239. ZST i O 2 Mikołowska 131 Katowice 40-592
240. ZST i O 3 Harcerzy Września 1939 2 Katowice 40-659
241. ZST i O 4 Św. Piotra 1 Chorzów 41-500 241. ZST i O 4 Św. Piotra 1 Chorzów 41-500

 

Autoryzacja dla
partnerów handlowych
Login
Hasło

Koszyk

Produkt został dodany do koszyka.

Zamknij ×